Viss Jūsu atpūtai
Viesu nams un brīvdienu māja

Viesu nams

Viesu nama teritorijā ir volejbola laukums sportot gribētājiem, grills, āra kamīns(grils, plīts, cepeškrāsns), ugunskura vieta, telts vietas, lielas šūpoles, bērnu laukums un dīķis.

Pirts un viesību zāle

Viesu nama pirmajā stāvā atrodas ar malku kurināma pirts, viesību zāle ar mūzikas centru, karaoki, WiFi, duša, tualetes, virtuve un atpūtas telpa. Otrajā stāvā nakšņošanai paredzētas  3 istabas ar 2 guļvietām un 3 istabas ar papildus guļvietām lielākām kompānijām. Esam parūpējušies arī par segām, spilveniem un gultas veļu

Plašas telpas

Varam uzņemt pie sevis no 50-60 personas.

Pie mums var svinēt kristības, dzimšanas dienas, vecmeitu un vecpuišu ballītes, kāzas, atkāzas, salidojumus, korporatīvos pasākumus, orientēšanās un sporta spēles, vasaras sezonā piedāvājam rīkot nometnes.

Ēdināšana

Sadarbībā ar partneriem nodrošinām arī ēdināšanas pakalpojumus.

Mūsu virtuvē jums ir iespēja pagatavot mielastu gan sev, gan saviem viesiem. Iepriekš vienojoties, klājam arī svētku galdus. Mums ir savi galdauti, trauki un vāzes ziediem.

Pirtnieka pakalpojumi

Piesakot laikus, varam uzaicināt pirtnieku, kurš ierodas viesu namā ar dažādu veidu slotām, zāļu tējām un citiem pirts piederumiem, lai novadītu lielisku pirts rituālu.

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .